Belangrijke pagina ...


Als je mee wil doen met Het Slogblog Tourspel dan is deze pagina van groot belang. Om nog voor er een meter gereden is extra punten te verdienen moet je zo snel mogelijk je ploeg inzenden aan fred@slogblog.nl Op deze pagina staan namelijk alle deelnemende ploegen vermeld. Zodra ploegen de definitieve samenstelling van hun Tourploeg bekendmaken, zal dit op deze pagina worden vermeld. Blijf daarom tot het moment dat je inschrijft, deze pagina raadplegen. Veel succes!

Deelnemende ploegen

AG2R-LA MONDIALE (Frankrijk) - Nicholas Roche (Ierland); John Gadret, Jean-Christophe Péraud, Hubert Dupont, Sébastien Minard, Blel Kadri, Sébastien Hinault, Maxime Bouet en Christophe Riblon (Frankrijk) .

ASTANA (Kazachstan) - Alexandre Vinokourov, Dimitriy Fofonov, Valentin Iglinsky en Andrey Zeits  (Kazachstan); Andriy Grivko (Oekraïne); Tomas Vaitkus (Litouwen); Roman Kreuziger (Tsjechië); Remy Di Grégorio (Frankrijk) en Paolo Tiralongo (Italië).

BMC RACING TEAM (Verenigde Staten) - Cadel Evans (Australië); George Hincapie en Brent Bookwalter (Verenigde Staten); Steve Morabito en Michael Schär (Zwitserland); Manuel Quinziato en Ivan Santaromita (Italië); Amaël Moinard (Frankrijk) en Marcus Burghardt (Duitsland). Ploegleider John Lelangue.

COFIDIS (Frankrijk) - David Moncoutié, Samuel Dumoulin, Mickaël Buffaz, Julien El Fars, Tony Gallopin en Tristan Valentin (Franrkijk); Rein Taaramaë (Estland); Romain Zingle (België) en Leonardo Duque (Colombia) .

TEAM EUROPCAR (Frankrijk) - Thomas Voeckler, Johann Gène, Anthony Charteau, Cyril Gautier, Vicent Jérôme, Christophe Kern, Pierre Rolland, Perrig Quéméneur en Sébastien Turgot.

EUSKALTEL-EUSKADI (Spanje) - Sammy Sanchez, Egoi Martinez, Gorka Verdugo, Amets Txurruka, Rubèn Perez, Ivan Velasco, Alan Perez, Pablo Urtasan en Gorka Izagirre (allen Spanje). Ploegleider: Alvaro Gonzalez de Galdeano.

FRANÇAISE DES JEUX (Frankrijk) - Sandy Casar, William Bonnet, Mickaël Delage, Rémi Pauriol, Jéremy Roy, Arnold Jeannesson, Arthur Vichot en Anthony Roux (Frankrijk) en Gianni Meersman (België).

GARMIN-CÉRVELO (Verenigde Staten) - Ryder Hesjedal (canada): Tom Danielson, Tyler Farrar, Christian Vande Velde en David Zabriskie (Verenigde Staten); Julien Dean (Nieuw Zeeland); Thor Hushovd (Noorwegen); David Millar (Groot Brittannië) en Ramunas Navardausjas (Litouwen).

HTC-HIGHROAD (Verenigde Staten) - Mark Cavendish (Groot Brittannië); Tony Martin (Duitsland); Matthew Goss en Mark Renshaw (Australië); Danny Pate en Tejay Van Garderen (Verenigde Staten); Lars Bak (Denemarken); Bernhard Eisel (Oostenrijk) en Peter Velits (Slowakije). Ploegleider Rolf Aldag.

TEAM KATUSHA (Rusland) - Vladimir Karpets, Denis Galimzyanov, Alexandr Kolobnev, Pavel Brutt, Egor Silin, Vladimir Gusev, Mikhail Ignatiev, Vladimir Isaichev en Yuri Trofimov (Rusland).

LAMPRE-ISD (Italië) - Damiano Cunego, Alessandro Petacchi, Adriano Malori, Leonardo Bertagnolli en Matteo Bono (Italië); Grega Bole (Slovenië); Danilo Hondo (Duitsland); David Loosli (Zwitserland) en Denis Kostijoek (Oekraïne) .

LEOPARD-TREK (Luxemburg) - Andy en Fränk Schleck (Luxemburg); Linus Gerdemann en Jens Voigt (Duitsland); Fabian Cancellara Zwitserland); Jakob Fuglsang (Denemarken); Stuart O'Grady (Australië) en Joost Posthuma (Nederland). Ploegleider Kim Andersen.

LIQUIGAS-CANNONDALE (Italië) - Ivan Basso, Paolo Longho Borghini, Daniel Oss, Fabio Sabatini en Alessandro Vanotti  (Italië); Maciej Bodnar, Maciej Paterski en Sylvester Szmyd (Polen) en Jristjan Koren (Slovenië).

TEAM MOVISTAR (Spanje) - José Joaquin Rojas, Imanol Erviti, Ivan Gutiérrez, Beñat Intxausti, David Arroyo, Francisco Ventoso (Spanje); Rui Costa (Portugal); Vasil Kiryienka (Wit-Rusland) en Andrey Amador (Costa Rica). Ploegleider Eusebio Unzu.

OMEGA PHARMA-LOTTO (België) - Jurgen Van Den Broeck, Philippe Gilbert, Jürgen Roelandts, Jurgen Van De Walle, Jelle Vanendert en Frederik Willems (België); André Greipel, Sebastian Lang en Marcel Sieberg (Duitsland). Ploegleiders Herman Frison, Marc Wauters en Miche Elijzen.

QUICKSTEP (België) - Tom Boonen, Gert Steegmans, Dries Devenyns en Kevin De Weert (België); Sylvain Chavanel, Jerôme Pineau (Frankrijk); Niki Terpstra en Addy Engels (Nederland) en Gerald Ciolek (Duitsland). Ploegleiders: Davide Bramati en Wilfried Peeters.

RABOBANK (Nederland) - Robert Gesink, Bauke Mollema, Laurens ten Dam, Lars Boom, Maarten Tjallingii, (Nederland); Luis Léon Sanchez, Juan Manuel Garate en Carlos Barredo (Spanje); Grischa Niermann (Duitsland).  Ploegleiders Adri van Houwelingen en Frans Maassen.

TEAM RADIO SHACK (Verenigde Staten) - Levi Leipheimer en Chris Horner (Verenigde Staten); Markel Irizar en Haimar Zubeldia (Spanje); Jani Brajkovic (Slovenië); Andreas Klöden (Duitsland); Dmitriy Muravyev (Kazachstan); Sergio Paulinho (Portugal) en Yaroslav Popovitsj (Oekraïne). Ploegleiders Dirk Demol en Alain Gallopin.

SAUR-SOJASUN (Frankrijk) - Jérôme Coppel, Jimmy Engoulvent, Jonathan Hivert, Yannick Talabardon, Anthony Delaplace, Arnaud Coyot, Jerémie Galland, Laurent Mangel en Fabrice Jeandesboz (Frankrijk).

SAXO BANK-SUNGARD (Denemarken) - Alberto Contador, Jesus Hernandez, Dani Navarro en Benjamin Noval (Spanje); Chris Anker Sörensen, Nicki Sörensen en Brian Vandborg (Denemarken); Richie Porte (Australië) en Matteo Tosatto (Italië).

SKY PROCYCLING (Groot Brittannië) - Bradley Wiggins, Geraint Thomas en Ben Swift (Groot Brittannië); Xabier Zandio, Rigoberto Uran en Juan Antonio Flecha (Spanje); Edvald Boasson Hagen (Noorwegen; Christian Knees (Duiutsland) en Simon Gerrans (Australië).

VACANSOLEIL-DCM (Nederland) - Johnnie Hoogerland, Liewe Westra, Rob Ruijgh en Wout Poels (Nederland); Thomas De Gendt en Björn Leukemans (België); Marco Marcato (Italië); Borut Bozic (Slovenië) en Romain Feillu (Frankrijk).

SPEEL MEE IN HET SLOGBLOG TOURSPEL!
 

Door Fred van Slogteren, 19 juni 2011 15:00

Onderwerp
Tekst
Je naam
Email
Web